סמארט קליק

שיווק דיגיטלי חכם

אנחנו מאמינים כי תוכן איכותי עושה את ההבדל!
הגולשים חכמים יותר, וכאן אנחנו עם שיווק חכם

החזון החכם

עבודה מדידה ומדויקת
מכוונת תוצאות נקודתית

לאחר מספר שנים בענף הפרסום, ייעוץ שיווקי לעסקים, כתיבת יחסי ציבור וניהול לקוחות מכל התחומים. נכנסנו לעולם הדיגיטל מתוך הבנה כי בזירה זו נדרשת עבודה מדידה ומדויקת ומכוונת תוצאות. משפטים כמו "היום, הכל עובר לדיגיטל" מוכרים לכל בעל עסק, אך ההבנה הזו לא מספיקה. עולם הדיגיטל דינמי ומתפתח מידי יום מחובתנו לעקוב אחרי הכלים החדשים השונים שנכנסים לשוק הדיגיטלי בקצב מסחרחר

Smart Vision

קבלו במתנה מדריך חכם ומקוצר לבעלי עסקים, מידע מקיף ומקצועי על הפרסום הדיגיטלי

המסלול החכם

עבודה מדידה עם
תוצאות מדויקות

אנו כשגרירי המותג נפעל להעביר את הבידול המקצועי של העסק ואת המסרים השיווקיים בכלים המתאימים. כיום הגולשים נעשים חכמים יותר ויותר והעין שלהם קולטת ומסננת פרסומות ובאנרים נטו פרסומיים, הגולש המצוי מעוניין לצרוך תוכן איכותי ברשת, בכדי לתת מענה איכותי ומותאם נעשה שימוש במגוון פלטפורמות שונות המקדמות את התוכן בצורה חווייתית ונעימה לגולש אשר תביא לכם תוצאות.

Smart Route

שירות חכם

כל מה שיש לדיגיטל
להציע לעסק שלכם

כולם ימכרו לכם יחס אישי וצמוד אנחנו לשם שינוי מאמינים בזה!
כחלק ממעטפת אותה מקבל הלקוח במשרדינו אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם אנשי מקצוע בתחום הדיגיטל, בינהם : בוני אתרים, בוני רובוטים, מקדמי קמפיינים בוואטסאפ, מתכנתים, מקדמי SEO וכל מה שיש לעולם הדיגיטל להציע.

Smart Service

תוכן יח''צ
ניהול מוניטין וירטואלי

ניהול
מערכות דיוור

קמפיינים שיווקיים
ממוקדי מכירות ולידים

קידום חכם
ברשת

בניית נוכחות
ברשת

הלקוחות שלנו ממליצים

החיבור שלי עם מוישי וצוות "סמארט קליק" היה מיידי ונכון. קיבלתי עליהם המלצות חמות מאוד, ובזכות הצוות הוכפלה כמות הלקוחות במשרדינו.

נתנאל רוט – עו''ד

מעטים הספקים איתם אנו לא מרגישים את המרחק בינינו לישראל... מוישי הוא אחד מהם - שירות מהיר ויעיל, חשיבה מחוץ לקופסא וכמובן תוצאות מדהימות!

יוסי גולדברג - חב''ד תאילנד

מהפגישה הראשונה הבנו שיש לנו עסק עם איש מקצוע. הפתרונות שאנו מקבלים מצוות סמארט קליק נותנות מענה לכל האתגרים והתמודדויות שבתחום שלנו.

אריה מונק – מנכ''ל 'בית חם'

כמדריך טיולים אני מוציא לדרך קבוצות גדולות. מוישי וצוות סמארט קליק נותנים שירות ברמה הגבוהה ביותר. הפניות זורמות למייל כמו נהר הריין 😉

מוטי גליקסון - תיירות ונופש

העסק שלך חייב שיווק דיגיטלי חכם. עם תוצאות
רוצים לקפוץ לביקור?

מגדלי בסר 4, בני ברק
טלפון: 077-9973455
נווט עם ווייז

שעות עבודה:
ראשון - חמישי
09:00-18:00

TOP