להפסיק לעשן

בפעם האחרונה!

בעזרת השיטה האפקטיבית בעולם של אלן קאר

מוציאים לך את הסיגריות מהראש לא רק מהפה

נגרום לך להבין איך עובד המנגנון הפיזי והפסיכולוגי מאחורי ההתמכרות

נחשוף את התפיסות השגויות שגרמו לך להמשיך לעשן כל השנים

נקנה לך כלים פרקטיים ליישום התפיסה החדשה ושינוי ההרגלים ביום יום

השאר פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליך

גמילה מעישון זה אלן קאר.

אין מעשן שלא מודע היטב לנזקי העישון. כולם יודעים שהסיגריה מכילה חומרים מסרטנים, ורעלים המחלישים את מערכת החיסון, פוגעים בנשימה ובאסתטיקה ומעלים את הסיכוי לחלות במחלות קשות. יחד עם זאת, רוב המעשנים מרגישים שהם אוהבים את הסיגריה או שיהיה להם קשה לוותר עליה לצד כוס קפה, אחרי ארוחה, בזמן בילוי או משבר.

הפחד מהחיים בלי הסיגריה, לרוב גובר על הפחד מנזקים כתוצאה של עישון. זהו מאבק פנימי המוכר היטב למעשנים, ומלווה אותם במהלך חיי העישון שלהם.

למרות שהסיגריות מכילות חומר ממכר הנקרא ניקוטין, ההתמכרות לעישון היא בעיקר נפשית. רוב הניקוטין מתנקה מגופו של מעשן שהחליט להפסיק תוך ימים בודדים.

אחרי 21 יום הגוף יהיה כבר נקי וגמול לחלוטין מניקוטין.

הבעיה האמיתית היא התלות הרגשית והתדמית שמעשנים מחזיקים לגבי עישון. ולכן, גם אם מעשנים מצליחים להחזיק מעמד תקופה ממושכת מבלי לעשן, במחשבה שלהם הם עדיין אנשים מעשנים. הגעגועים לסיגריה לא מפסיקים לעולם והמאבק היום-יומי בצורך לעשן, בסופו של דבר מוביל ברוב המקרים להחלפת התמכרות אחת באחרת, או גרוע מזה – מספיק יום אחד מתוח, או סיטואציה חברתית מגרה מספיק, ונשברים, וכאילו מעולם לא הפסקת ולכן הפתרון להתמכרות חייב טיפול גם במימד הנפשי והרגשי. 

אנחנו לא רק עוזרים לאנשים להפסיק לעשן – אנחנו גומלים אותם מהגעגועים לסיגריות. זה הלב של הסדנאות.

לכן גם אם אתם מתלבטים, לא בטוחים שאתם רוצים להפסיק לעשן או שזה הזמן הנכון עבורכם אנו ממליצים  – פשוט להגיע ולחוות בעצמם. מקסימום – תפסיקו לעשן.

יש סיבה לכך שאנחנו

מקום #1 בעולם

בשיטה של אלן קאר אין שימוש בתרופות ואין שימוש בתחליפי ניקוטין כלשהם

מאז 1983 השיטה עזרה ליותר מ-50 מיליון איש ביותר מ-50 מדינות שונות בעולם

שאלות ותשובות

מאחר והניקוטין הוא החומר הממכר בטבק, לא משנה באיזה פורמט תיבחר, מגולגלות או כאלה שנמכרות באריזה, הנטייה הטבעית של כל מעשן היא להתרגל לטעם ולהגדיל כמויות. שני התהליכים ; ההתמכרות עצמה והפסקת העישון, זהים בשני המקרים. 

ישנן מספר שיטות וכל אחת מטפלת בצורה שונה. יש שיעשו שימוש בחומרים כימיים, היפנוזה, קריסטלים ועוד.
שיטת אלן קאר עושה זו בצורה אחרת לחלוטין. היא עוסקת במתן כלים רציונליים לגמילה מעישון ומטרתה לייצר שינוי תפיסתי עמוק.
השיטה מובילה להארה חשיבתית לגבי עישון סיגריות תוך שש שעות, איננה דורשת שימוש בכח רצון ואינה מלווה בתופעות לוואי שמאפיינות לרוב את תהליכי הפסקת העישון האחרים.
הרוב המאוד גדול אכן מגיעים למסוגלות לשינוי התפיסתי וגם ליישום שלו ומפסיקים לעשן.
למעטים שביניהם, אשר עבורם התהליך לא עבד, מובטח החזר כספי על פי תנאי האחריות.

 

במהלך הסדנא מתקיימות הפסקות עישון בכל 45 דקות עד שעה באופן כזה שהמשתתפים בסדנא לא יעסקו ברצון לעשן תוך כדי הסדנא ויוכלו להתרכז בהאזנה למסרים.

 

סדנאות אלן קאר מופעלות בדרך כלל לקבוצות אולם קיימת אפשרות לעבור את הסדנא גם באופן אישי. לפרטים נוספים ניתן לפנות למשרדינו.

 
 

אלן קאר הוא זה שגילה את הדרך הקלה להפסקת עישון והעביר את הסדנאות לראשונה באנגליה. ברבות הימים הוא כתב את הספר "הדרך הקלה להפסיק לעשן".

ההבדל בין הספר לסדנא, זהה להבדל בין קריאת ספר עזרה עצמית לעומת פגישה עם מטפל מקצועי מוסמך.

סדנת אלן קאר היא הדרך האפקטיבית ביותר להעברת השיטה להבנתה וליישומה. חלק נכבד מלקוחות הרשת בארץ ובעולם הם קוראי הספר שנזקקו לתמיכה נוספת לאחר הקריאה. כחלק ממסגרת הטיפול בסדנא, זוכה הלקוח ליחס אישי, מענה לשאלות, תמיכה שוטפת, סדנאות חיזוק בעת הצורך התחייבות לתוצאות ואחריות מקצועית.

חלק מהאנשים שמגיעים למרכזי אלן קאר לגמילה מעישון, מגיעים במטרה להגמל מעישון מריחואנה. מכיוון שהשימוש באותם חומרים מלווה בשימוש בטבק מערכת ההתמכרות היא זהה לחלוטין. רוב האנשים שמשתמשים במריחאונה וחשיש באופן יומיומי כלל לא מודעים לעובדה שהם מכורים לטבק כמו כל מעשן ממוצע.

הסדנה הדיגיטלית היא סדנה שצולמה מראש וחולקה ל8 פרקים. מרגע ההרשמה ולמשך 30 יום ניתן לצפות בסדנה דרך האתר שלנו כמה פעמים שתרצו, מכל מקום ובכל שעה.

סדנת לייב אונליין זהה לסדנה הפרונטלית שלנו. הסדנה מתקיימת באמצעות אפליקציית ZOOM כאשר ניתן לצפות במנחה ולהשתתף באופן מלא בסדנה.

סדנאות האונליין שלנו בזום דומות מאוד לסדנאות הפרונטליות.

לאחר ההרשמה תקבלו קישור כניסה לסדנה, במהלך הסדנה מתקיימות הפסקות סיגריה רגילות כמו בסדנה הפרונטלית ובנוסף המנחה יכול לראות אתכם ואתם יכולים לראות ולפנות אליו במקרה הצורך

הסדנאות הפרטיות מתאימות לכולם, בסדנה הפרטית שלנו מנחה הסדנה הוא מעשן לשעבר שהפסיק לעשן באמצעות השיטה ומומחה בתחום הפסקת העישון, הוא עונה לשאלות אישיות ומספק תמיכה נוספת לאחר הסדנה אם יש צורך
מוודא הבנה וקליטה של החומר, המימד החוויתי והתקשורת הבין אישית משפיעים באופן משמעותי על אופן קליטת החומר, הבנתו והטמעתו

לא, לרוב המעשנים יש קונפליקט בין הרצון להמשיך לעשן לבין הרצון להפסיק לעשן.
ולכן רובנו לא נרגיש שאנחנו שלמים לחלוטין עם ההחלטה להפסיק לעשן.
בסדנה פותרים את הקונפליקט הזה ולכן צריך להגיע גם כשלא מרגישים בשלים.

ייחודה של סדנת אלן קאר טמון בדברים הבאים:

הסדנה היא תהליך מבוקר וממוקד
מנחה הסדנה הוא מעשן לשעבר שהפסיק לעשן באמצעות השיטה ומומחה בתחום הפסקת העישון, הוא עונה לשאלות אישיות ומספק תמיכה נוספת לאחר הסדנה אם יש צורך
אנו מוודאים הבנה וקליטה של החומר
המימד החוויתי והתקשורת הבין אישית משפיעים באופן משמעותי על אופן קליטת החומר, הבנתו והטמעתו
אנו משלבים בסדנה דמיון מודרך מתוך מטרה לעבוד גם על התת מודע
אנשים שנתקלים בקושי או חוזרים לעשן מוזמנים למפגשי חיזוק על מנת לוודא שיצליחו
סדנת אלן קאר היא הדרך האפקטיבית ביותר כיום ליישום שיטת הדרך הקלה להפסיק לעשן

 

ברכותינו! עשית צעד משמעותי בדרכך להפוך ללא מעשן מאושר. מה שנותר לעשות עד מועד הסדנה הוא בעיקר להמשיך הכל כרגיל. כן, זו לא טעות, להמשיך לעשן כרגיל. לא לנסות להפחית או למדוד את מספר הסיגריות, לא להיות מוטרדים גם אם כמות הסיגריות שעישנת עולה במהלך הימים שנותרו עד מועד הסדנה. מעבר לכך אין כל הכנה נוספת שצריך לעשות. להתראות בסדנה…

 

אלן קאר הוא זה שגילה את הדרך הקלה להפסקת עישון והעביר את הסדנאות לראשונה באנגליה. ברבות הימים הוא כתב את הספר "הדרך הקלה להפסיק לעשן" וספרים נוספים המתארים את השיטה במטרה להעביר את המסר לכמה שיותר אנשים. ההבדל בין הספר לסדנא, זהה להבדל בין קריאת ספר עזרה עצמית לעומת פגישה עם מטפל מקצועי מוסמך. סדנת אלן קאר היא הדרך האפקטיבית ביותר להעברת השיטה להבנתה וליישומה. חלק נכבד מלקוחות הרשת בארץ ובעולם הם קוראי הספר שנזקקו לתמיכה נוספת לאחר הקריאה. כחלק ממסגרת הטיפול בסדנא, זוכה הלקוח ליחס אישי, מענה לשאלות, תמיכה שוטפת, סדנאות חיזוק בעת הצורך התחייבות לתוצאות ואחריות מקצועית.

כאן מצטרפים להצלחה

השאר פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליך