פייסבוק ——

מערכת פרסום מתוחכמת.
על ידי שימוש חכם
היא הזולה ביותר!

מי צריך
פייסבוק?

רובנו מכירים את רשת הפייסבוק כמקור לבילוי חברתי, מקור למידע מעניין, עדכוני חדשות וספורט
אולם פייסבוק הינה בראש ובראשונה מערכת פרסום מתוחכמת ומגוונת ולמעשה רשת פרסום ממוקדמת מאד ובמקרים מסוימים אף מקור הפרסום הזול ביותר!
מדד ההצלחה בפרסום בפייסבוק מורכב מתוכן איכותי שמעביר את המסר לקהל הנכון בזמן הנכון.

בניית קהל
אוהד למותג
שלך באמצעות
תוכן בפייסבוק

עסקים רבים מתייחסים לדף הפייסבוק שלהם כאל קיר לוח מודעות, וזוהי טעות קריטית!
בכדי להגשים את המטרה של הדף יש לנהל את מערך תוכן עם תכנית שנתית לפי תקופות, על התכנים בדף להיות ברמה מאד מקצועית, חשוב להקפיד על תמונה מקורית [נקייה ככל הניתן מטקסט], עם משפט שמעביר את המסר המקצועי במקום!
אחד הדברים שמקבלים עדיפות בפייסבוק זה פוסטים שגורמים למעורבות גולשים גבוהה ולשם כך נדרשת מחשבה ויצירתיות רבה.
ישנם כללים ברורים בפייסבוק, ומי שעובר עליהם צפוי 'להיענש' ע''י האלגוריתם של פייסבוק, שבוחר לאיזה פוסט לתת חשיפה ולאיזה פוסט פחות.

ניהול
קמפיינים
PPC
בפייסבוק

אם חשבתם שמחלקים בפייסבוק מתנות בחינם, אתם טועים!
הגעתם ל1000 חברים בדף? מזל טוב! כעת ייחשפו לפוסטים שלכם כ100 עוקבים במקרה שהפוסט שלכם ממש טוב! רוצים עוד חשיפה? פתחו חשבון מודעות ותתחילו לקדם פוסטים :)
פייסבוק מאפשרת לכל עסק להגיע אל קהל היעד שלו לפי אזורים, תחומי עניין, גילאים ומצב משפחתי והעלות הינה מהזולות בשוק הפרסום! בתנאי שתעבדו בצורה מסודרת עם כלי הפרסום השונים בפייסבוק!
לכל מוצר נדרשת הקמה של קמפיין מיוחד. לשם המחשה: רשת שמוכרת מוצרי נדוניה וחשמל יכולה למען את הפרסום עבור זוגות מאורסים מאזורים מסוימים בארץ. רשת בתי ספר שעורכת רישום לשנת הלימודים, תכוון שהפוסטים יוצגו עבור הורים לילדים בשכבת הגיל המיועדת באזורים הרלוונטיים בארץ.

מילון
מושגים
בפייסבוק

טרגוט – מלשון TARGET באנגלית, כלומר הפניית תוכן לקהל יעד מוגדר
אקסקלוד – אי הכללה של קהל אליו לא תרצו לחשוף את התכנים של הדף שלכם
טופס ליד – אחד מכלי הפרסום של פייסבוק המאפשרים פרסום לקהל היעד, ללא דף נחיתה או אתר [על בסיס נתוני הגולשים השמורים במערכת של פייסבוק] בכלי זה משתמשים בעיקר בכדי להציג תוכן מיוחד לגולשים שכבר נחשפו למותג שלכם.

רוצים לדעת יותר? קבלו במתנה מדריך חכם ומקוצר לבעלי עסקים, מידע מקיף ומקצועי על הפרסום הדיגיטלי

TOP