אודות סמארט קליק

שיווק חכם בעולם הדיגיטל

שיטת
העבודה שלנו
בסמארט קליק
מתבצעת
בארבעה
שלבים

בונים לך נכס דיגיטלי

נגבש תוכנית שיווקית, חידוד מסרים פרסומיים והגדרת פלטפורמות וכלים דיגיטליים איתם נפעל לקידום העסק ברשת. בניית המשפך תורכב על פי מחקר שוק מעמיק, שיבחן על ידי כלי מדידה מתקדמים וזיהוי טרנדים ומילות חיפוש מובילים ברשת.

ניתוח מעמיק של העסק

נאזין לתובנות השיווקיות של הלקוח, נפתח ונתאים אותן לשיטת השיווק שלנו ונציב יעדים ומטרות ברורות לקידום ושיווק השירות/המוצר ולהפוך אותו לנכס דיגיטלי.

הכר את הלקוח לעומק

תחילה נכיר את צוות העובדים שלנו ואת החריש העמוק שנעשה על ידינו בענף הדיגיטל החרדי, את הקהילה החמה שהקמנו ברשת ואת מבנה עבודת הצוות.

אופטימיזציה ONLINE

ניהול שוטף של שיווק העסק בערוצי הדיגיטל השונים, מעקב וליווי הדוק לאורך כל התהליך, שיפור ביצועים במידת הצורך והתקדמות תוך כדי תנועה, עד להשגת היעד המבוקש והפיכת העסק למותג מוביל במגזר החרדי.

הצוות החכם

מוישי לוינגר

מייסד ומנכ"ל

האיש שהתחיל את הכל ומאז חושב רק קדימה. - בקצב הזה לא נראה שהוא מתכוון לעצור. אחרי שצבר ניסיון במשרדי הפרסום במגזר החרדי, השקיע ולמד את עולמות השיווק בדיגיטל וכך בעמל וכישרון רב, עם אסטרטגיה דיגיטלית מדויקת, בנה את הדנ"א של משרד הפרסום הדיגיטלי הראשון והמוביל בציבור החרדי - 'סמארט קליק'.

גבי כהן

מנהל המשרד וסופרוייזר

בשביל לנהל מערך אינטנסיבי של משרד שכל העת גדל נדרשת הרבה אחריות וחכמה וחייבים מישהו שאפשר לתת לו את המושכות ולדעת שהכל יעבוד נכון ומדויק. את הפתרונות לאתגרים של עשרות לקוחות המשרד גבי ידקלם לכם גם באמצע השינה, ככה זה כשאתה האיש שנושא את המשרד על הכתפים.

קובי רוטנברג

מנהל אסטרטגיה וקריאטיב

מעטים הם אלו שגמעו כברת דרך גם ב'פרינט' וגם בדיגיטל, מעטים עוד יותר הם מי שיש להם גם הבנה עמוקה בעולמות הפרסום, המדיה והמכירות, יחד עם יכולות אסטרטגיה חדה וכתיבה מושחזת. המכלול של קובי, הוא המתכון הסודי של המשרד במהלכים ובתוצאות המוצלחות ללקוחות.

דודי ספיר

מנהל אסטרטגיה דיגיטלית וקמפיינים

בניית וניהול קמפיינים בכלים דיגיטליים וטכנולוגיות שונות. כל אלה מתובלים חריף עם חשיבה פרסומית חדה וצעירה, מה שבשביל אחרים כתב חידה בשבילו מדובר בשגרה יומית של משחק מחשבתי שהוא איכשהו תמיד לוקח בו את המקום הראשון

יהודה פריינד

PPC ומנהל לקוחות

יהודה הוא מאלה שממציאים את עצמם בכל יום מחדש. שגרת היום שלו יכולה לכלול טרגוט קהלים גם בשלוש בלילה, ניהול מספר דו ספרתי של קמפיינים במקביל וכל זאת מבלי שאף לקוח יתפספס. קסמים דיגיטליים כאלה ואחרים שרק יהודה מתמחה בהם.

מנדי רבינוביץ'

מנהל לקוחות

מכירים את אלה שמנשנשים לארוחת בוקר בריפים, אסטרטגיות ותהליכים שיווקיים? לא חשוב שמות אבל מנדי הוא אחד כזה. מנדי מלווה שלל לקוחות המשרד יד ביד, במסירות. מה שלא מפריע לו אגב לגעת בכל תחום נוסף במשרד ולתת לו את הטאצ' המיוחד שלו.

אילה שולם

ארט ועיצוב גרפי

לעצב כל מודעה כאילו היא היחידה שחשובה כרגע (גם כשיש עוד עשרות שמחכות בתור…) ולתת לכל לקוח את הסגנון הייחודי עבורו, זו לא קלישאה, זו מקצועיות. מקצועיות ששמורה לצעירה שבחבורה שמביאה טאץ' מיוחד וחדשני ללקוחות המשרד בכל גודל ובכל פורמט שרק יצטרכו.

TOP